У нашому храмі новий священик

.

З благословення священноначалля Київської єпархії Української Православної Церкви  до нашого храму на служіння було переведено нового священика - отця Віталія Поліщука.

Отець Віталій є випускником історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київської духовної семінарії та Київської духовної академії, де здобув науковий ступінь кандидата богослов’я.

Після рукопокладення у священний сан у 2009 році, священик Віталій служив у Свято-Іллінському храмі на Подолі та у храмі на честь ікони Божої Матері «Знамення», що у Солом’янському районі міста Києва. На даний час отець Віталій викладає у Київській духовній семінарії, а також є співробітником Відділу зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви.   

Перша служба отця Віталія у нашому храмі та його представлення прихожанам відбудеться в неділю 5 жовтня.

Ми з радістю приймаємо отця Віталія в нашу дружну християнську сім'ю та просимо усіх прихожан поминати у своїх щоденних молитвах ім'я нового священика.

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.