У Недільній школі відсвяткували закінчення 2018–2019 навчального року

.

У неділю, 19 травня 2019 року, відбулося свято Останнього дзвоника в нашій Недільній школі.
З цієї нагоди учні підготували урочистий концерт. Перед початком дійства до учнів, вчителів та батьків з привітальним словом звернувся настоятель нашого храму о. Миколай, який зауважив, що це був не просто навчальний рік, а й виховний і розвивальний у дуже багатьох планах, адже усі присутні за рік ще більше здружилися і, без перебільшення, стали однією великою родиною.

Батьків, вчителів та всіх присутніх порадував своїм чудовим співом молодший склад кліросного хору під керівництвом регента Лариси Володимирівни Коцюбайло. Учасники хору – це учні, які відвідували уроки церковного співу упродовж навчального року. Діти виконали низку творів різними мовами: «Христос воскрес!» грецькою, латинською та слов’янською, «Достойно єсть» – грецькою, «Агні Парфене» – грецькою і слов’янською мовами, задостойник Пасхи «Ангел вопіяше» та причастен «Радуйтеся, праведнії, о Господі…». Перед кожним твором Лариса Володимирівна коротко розказала про місце цих піснеспівів у богослужінні та історію їх написання. Усі глядачі були вражені майстерністю та щирістю, з якою діти співали такі чудові й непрості для виконання твори.
Продовжив концерт хор «Срібні дзвіночки» під керівництвом Валентини Афанасіївни Коренчук. Юні хористи виконали віночок українських пісень та пісню-молитву «Боже, Україну збережи!»
Кульмінацією свята став виступ нашого театрального гуртка з весняною прем’єрою «Муха-Цокотуха». Вступом до цієї чудової весняної казки було символічне музичне пробудження всієї природи та весняний комашиний оркестр. Історія відомої гостинної Мухи-Цокотухи нагадала і юним, і дорослим глядачам, що добрими друзями треба бути не лише в радісні моменти, особливо це потрібно, коли друг потрапляє в біду. Однак, як і має бути, Добро перемогло Зло, і в комашиному царстві запанувала гармонія. Помітно, як ростуть у своїй акторській майстерності постійні учасники гуртка, і дуже приємно, що цьогоріч на сцені дебютували наймолодші учні Недільної школи.
Насамкінець батьки та діти привітали вчителів із закінченням навчального року, а школярі отримали свідоцтва про закінчення ще одного навчального курсу з рук завуча Недільної школи Надії Василівни Десятової.
Цей урочистий момент для нашої пам’яті збережуть чудові фотографії.

 

 

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.