Парафія організовує паломницьку поїздку по святих місцях Грузії.

.

программа паломнической поездки
в грузию
(2 – 8 мая 2020 г.)

2 мая/суббота/ 1 день
14.30 сбор группы в аэропорту «борисполь».
регистрация на рейс.
17.15 вылет.
21.05 прибытие в Тбилиси , встреча с представителем принимающей стороны. переезд в гостиницу, размещение.
ужин в гостинице, ночлег.

Детальніше

У Духовно-просвітницькому центрі нашої парафії відбулася лекція з історії шкільництва

.

25 січня 2019 року в рамках проєкту зустрічей із цікавими людьми в приміщенні Духовно-просвітницького центру нашої парафії відбулася лекція почесного краєзнавця, кандидата історичних наук, доцента Перерви Володимира Степановича на тему «Церковні школи кінця XVIIIXX: історія розвитку та вчительська старовина».

Наші прихожани відвідали «Театральну майстерню Миколи Рушковського»

.

19 січня 2020 року наші прихожани-активні учасники літературних зістрічей з І.О. Макеевою відвідали молодий маловідомий для киян театр – «Театральну майстерню Миколи Рушковського». Засновники театру втілили в життя незвичайний проєкт «ТЕАТР+БІБЛІОТЕКА», тому театр справді знаходиться в приміщенні бібліотеки. У 2018 році цей проєкт відзначено спеціальною театральною премією Київської пекторалі.

У нашому храмі відбувся традиційний Різдвяний вечір колядок

.

За традицією 8 січня 2020 року в нашому храмі відбувся вечір колядок.

Розпочалося свято співом тропаря Різдва Христового та виконанням нашого хору найвідомішої у світі колядки «Щедрик».

Далі усі присутні заколядували «Добрий вечір тобі, пане господарю!», а наймолодші наші прихожани привітали глядачів віршиками про Різдво.

Продовжив виступ дитячий склад кліросного хору, а поміж колядками діти запропонували відгадати загадки, які стосуються Різдва.

Парафіяни нашого храму привітали з Різдвом підопічних Козелецького геріатричного пансіонату

.

Представники Синодального відділу УПЦ у справах сім'ї відвідали Козелецький геріатричний пансіонат з благодійною акцією «Старість в радість - 2020».

4 січня 2020 року, напередодні свята Різдва Христового,  волонтери нашої парафії відвідали геріатричний пансіонат в Козелецькому районі Чернігівської області, де проживає сьогодні 210 осіб, повідомляє кореспондент СПЖ.

Візит відбувся в рамках благодійної акції «Старість в радість», яку колектив «сімейного» відділу проводить з 2012 року з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Поїздку, в якій взяли участь близько 50 осіб, очолив  протоієрей Іоанн Ружицький.

О. Іоанн розповів, що транспорт для поїздки орендував за свої кошти глава Місії архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеймон, а провести підготовчу роботу допомагали небайдужі люди з багатьох єпархій та храмів Київської митрополії.

За словами священнослужителя, в святкових наборах - засоби гігієни, теплі шкарпетки, шоколадні солодощі, новорічні іграшки, які завжди подобаються людям похилого віку.

ОГОЛОШЕННЯ: Три Літургії на престольне свято

.

У день престольного свята в нашому храмі буде звершено 3 Божественні Літургії.

О 23:40 в ніч з 24 на 25 грудня розпочнеться нічна Літургія, яку очолить архієпископ Боярський Феодосій разом із єпископом Васильківським Миколаєм.

Ранню Літургію, яка почнеться 25 грудня о 6:40, будуть служити священники нашої парафії та гості свята.

Пізня Літургія почнеться 25 грудня о 9:40 зустріччю єпископа Баришівського Віктора.

Вийшла друком нова православна книга

.

Вийшла друком нова православна книга «Предивний благочестя сад. Приклади християнських добродіянь з житій святих отців», підготовлена нашою парафією. До неї увійшли вибрані розповіді, повчання та епізоди із «Житій святих» св. Димитрія Ростовського, книг «Училище благочестя» та з «Прологу».

Ця книга – своєрідна християнська читанка, яка буде цікавою не лише дітям молодшого та середнього шкільного віку, а й для дорослих. Це прекрасний подарунок до свят і чудовий посібник для недільних шкіл.

Книга складається із двох томів обсягом 224 сторінки кожен, у твердій палітурці. Продається лише комплектом, ціна двох томів – 120 гривень.

Щодо придбання видання звертатися за телефоном 067 252 22 48 (Оксана Цвіліховська).

На нашій парафії започатковано літературні зустрічі

.

З осені 2019 року на нашій парафії започатковано літературно-мистецькі зустрічі, метою яких є залучити прихожан нашої парафії до активнішого спілкування між собою.

Для учнів старших класів Недільної школи була організована екскурсія церковно-історичними пам’ятками Подолу

.

У суботу, 2 листопада 2019 року, для учнів старших груп нашої Недільної школи була організована піша екскурсія Подолом.

Упродовж двохгодинної екскурсії діти й дорослі, які теж долучилися до заходу, побачили основні пам’ятки церковної архітектури, які сформували неповторне культурне обличчя Подолу.

"Християнські мотиви в казці "Сніжна королева"

.

В неділю 27 жовтня в 12:40 після другої Літургії в приміщенні Православного Центру нашої парафії (просп. Леся Курбаса, 7а)

Наша прихожанка Ірина Олександрівна Макеєва - вчитель зарубіжної літератури розповість про християнські мотиви в усім відомій казці "Сніжна королева". Просив би, по можливості, привести з собою дітей-старшокласників, які цю казку проходили. А також і всіх дорослих прихожан просив би перечитати цю казку. Ви дізнаєтеся багато цікавого, неочікуваного і повчального.

Оголошення: поїздка в Почаїв

.

Дорогі браття і сестри!
На 16-17 листопада (субота-неділя) наша парафія організовує поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври. 
По дорозі до Почаєва відвідаємо також Корецький жіночий монастирь. 
На другий день відвідаємо скит Святого Духа, заїдемо на джерело праведної Анни і Кременецький жіночий монастир. 
Поїздку організовує і групу супроводжує клірик нашої парафії  - священик Віталій Горзов. 
По всім питанням та для запису на поїздку звертатися до о. Віталія: 
0976713330
Нижче додається детальна програма поїздки. 
Вартість паломницької поїздки становить 800 грн; 
У вартість входить: транспорт, проживання у лаврському готелі; 
Не входить: харчування.
Для запису в поїздку треба принести кошти в храм, записатися за церковною лавкою

Наша парафія проводить зустріч «Батюшка + Психолог : Образи: Як Навчитися Прощати?»

.

Дорогі браття та сестри!

Ради повідомити, що 24 жовтня на парафії Храму свт. Спиридона Триміфунтського відбудеться зустріч  «БАТЮШКА + ПСИХОЛОГ»

Чому ми вирішили створити таку зустріч?Тому що це дозволить розглядати різноманітні та дуже важливі життєві теми з двох сторін: Священного писання та наукових психологічних знань

Тема першої зустрічі : «ОБРАЗИ: ЯК НАВЧИТИСЯ ПРОЩАТИ?»

Розглянемо такі питання:

Наша парафія організувала екскурсію до лаври для учів шести борщагівських шкіл

.

Стараннями нашої парафії в суботу 19 жовтня 155 учнів з шести Борщагівських шкіл отримали у подарунок екскурсію до Києво-Печерської Лаври. Учасниками екскурсії стали переможці мистецько-краєзнавчого фестивалю «Історії Борщагівського краю», що відбувся 14 жовтня у Києві вже втретє.

Задовго до свята Покрови Пресвятої Богородиці знавці та цінителі історії Борщагівки цікавилися в організаторів про цьогорічний мистецько-краєзнавчий фестиваль «Історії Борщагівського краю». За три роки зазначений фестиваль, що проводиться на базі ЗЗСО № 281 (бульвар Кольцова, 7-Б), згуртував чимало патріотів Борщагівки. Серед них учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, учасники громадських об’єднань дітей та молоді, педагоги, учені, краєзнавці, громадські діячі, яких цікавить історія Микільсько-Борщагівського житлового масиву, неіснуючих уже сіл Микільська, Братська й Михайлівська Борщагівки, історичної місцевості Борщагівка.

Наша парафії відсвяткувала свято Покрови Пресвятої Богородиці

.

14 жовтня 9 років тому в нашому храмі було звершено першу Літургію, тому свято Покрови Пресвятої Богородиці по-особливому рідне для наших прихожан. Традиційно його святкування супроводжувалося різноманітними заходами на парафії.

Запрошуємо долучитись до святкування Покрови Пресвятої Богородиці

.

Гостинно запрошуємо відсвяткувати Покрову Пресвятої Богородиці та "свято Борщу на Борщагівці"

Прихожани нашого храму звершили паломництво до західноєвропейських країн

.

Світ – це книга, і ті, хто не подорожує, читають тільки одну її сторінку (блаженний Августин)

Група паломників нашого храму на чолі з о. Віталієм вирушила в паломницьку поїздку до кількох країн Європи. До них долучилися також сестри Свято-Покровського монастиря.

У перший день подорожі прочани відвідали християнський Мілан, де вклонилися святим мощам св. Амвросія Медіоланського і мучеників Гервасія й Протасія. А також відвідали православну парафію св. Амвросія і поспілкувалися з настоятелем парафії, уже добрим нашим другом, – архімандритом Амвросієм (Макаром).

Більше статей...

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA403807750000026000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.