Освітня спільнота

Освітня спільнота парафії святого Спиридона

St Spyridon’s Parish Educational Community

(школа іноземних мов та інших сучасних навичок та дисциплін)

 Реєстраційна форма  : https://forms.gle/PBB2XJcpvzpSwWZj7  

Освітня спільнота парафії святого Спиридона – це освітній простір, до якого входять викладачі іноземних мов та інших корисних дисциплін, що можуть бути необхідні дітям в дорослому житті, яку б професію вони не вибрали. Освітня спільнота – це актуальні предмети та курси, які викладаються у позашкільний час. Ми орієнтуємося на дітей з 8 по 11 класи, а також на студентську молодь (17 – 30 років).  

МИ ПРОПОНУЄМО: вивчення іноземних мов, інших цікавих та корисних предметів, а також допомогу дітям в засвоєнні тих предметів, які важко даються дітям у школі.

МОВИ: Сучасний світ стає все більш глобальним, а тому особливого значення для людини набуває знання іноземних мов. Вважаємо, що в сучасних умовах для школяра \ студента є реальним закінчити школу \ університет із достатнім знанням двох, а то й трьох іноземних мов. А тому, ми прагнемо навчити (або хоча б пробудити інтерес) дітей до: англійської, французької, німецької, іспанської, італійської мов (на вибір). В нас є можливості організовувати для учнів освітні поїздки в країни, мови яких ми вивчаємо. 

ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ ПРЕДМЕТИ: На даний момент також викладаємо курси: Основи ораторської майстерності, Основи сім’ї «Шлюб, сім’я, діти: бесіди зі старшокласниками».

ДОПОМОГА В НАВЧАННІ. на даний момент в нас є можливості додатково займатися з дітьми з наступних предметів: математики, української мови і літератури, історії України, правознавства.

Наше кредо: зацікавити, навчити, дати правильні орієнтири.

Викладаючи іноземні мови, ми ставимо перед собою наступні цілі: 

На першому етапі допомогти учню подолати страх та психологічний бар'єр (якщо такий є) перед іноземною мовою. Дати основи мови, щоб людина могла спілкуватися на побутові теми з носієм мови, приїхавши в країну як турист. На другому етапі, якщо учень зацікавиться і виявить бажання вивчати мову далі і глибше – можемо готувати його до можливої здачі екзамену в культурному центрі при Посольстві цієї країни в Києві, починаючи з рівня А1.

Разом з тим, наша мета полягає в тому, щоб яку професію не вибрала дитина в своєму житті, щоб вона стала: 1. добрим сім'янином – чоловіком, дружиною, татом чи мамою; 2. людиною, яка керується християнськими моральними принципами в своєму житті.

Що дасть вивчення іноземних мов? Вивчення мови – не самоціль, а інструмент для спілкування з великою кількістю людей інших культур, для пізнання, збагачення (духовного, інтелектуального, матеріального), винайдення нових ідей і проектів в житті. Ми намагаємося дати вашим дітям різні вудочки для того, щоб рибу вони могли ловити самі.

Чому і кому потрібно вивчати англійську? Загалом налічується близько 379 мільйонів носіїв англійської мови, що проживають у 137 країнах світу. Англійська є мовою міжнародного спілкування, володіння якою відкриває нові можливості, у тому числі кар’єрні. Знання англійської є ключем до розуміння художньої та наукової літератури, культури та відкриває шлях до навчання у кращих університетах світу.

Французьку: ця мова є офіційною в 29 країнах світу, а Міжнародна організація Франкофонії об’єднує 68 країн світу. Загалом, французькою в світі говорить близько 300 млн людей. Цю мову варто вивчати тим, хто цікавиться: культурою, мистецтвом, кулінарією, архітектурою, наукою, технікою. Ця мелодійна мова є одночасно робочою та офіційною мовою ООН, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного Олімпійського Комітету, Міжнародного Червоного Хреста, а також у  міжнародних юридичних інстанціях.

Німецьку: цією мовою говорять близько 130 мільйонів людей, яка є офіційною в: Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі і Бельгії. Ця мова посідає друге місце за популярністю в Європі. Знання німецької мови не лише відкриває додаткові кар’єрні перспективи, але й дає можливість познайомитися з найкращими зразками наукової та художньої літератури в оригіналі. 

Італійську: ця мова є найближчою до латині, що лежить в основі більшості європейських мов. Знаючи італійську, легко вивчити іспанську, французьку. Італійська буде корисна тим, хто цікавиться культурою, історією, мистецтвом, медициною, кулінарією, дизайном. Італійською говорять 63 мільйони жителів Італії і ще приблизно стільки ж італійців, що проживають в діаспорі.

Іспанську: цією мовою говорять не лише жителі Іспанії, а й населення всіх країн Латинської Америки, крім Бразилії (португальська), Мексика, - загалом в 44 країнах. Ця мова має 329 мільйонів носіїв, тобто тих, для кого вона є першою мовою.

«Основи ораторської майстерності»: Всім нам коли-небудь в житті приходилося і приходиться періодично виступати публічно. Навіть відповідь учня \ студента під час уроку, перед однокласниками, вже є публічним виступом. Як виступати цікаво і яскраво, як подолати страх, що заважає виступу і які бувають помилки? Як виступити так, щоб тебе почули, пройнялися твоїми ідеями? Це все буде вивчатися в цьому курсі під керівництвом Юлії Вітман.

Курс підготовки до сімейного життя – Основи сім’ї «Шлюб, сім’я, діти: бесіди зі старшокласниками»: Ваші діти дуже швидко ростуть і стають дорослими. Через деякий час (повірте, це буде дуже скоро) вони створять свої сім’ї. Що таке шлюб? Які мають бути відносини між чоловіком і дружиною? Які проблеми виникають на різних етапах сімейного життя і як їх долати? Про все це буде йтися в цьому курсі. З дітьми та молоддю про дорослі та важливі речі будуть розмовляти священники – Іоанн Ружицький і Віталій Горзов.   

Наші викладачі:

lorem
 1.Священик Миколай Данилевич: очолює спільноту, викладач італійської мови. Навчався в освітніх закладах Італії, Греції та Франції.
lorem
 2. Калініченко Олена Миколаївна – викладач англійської і німецької мов. Закінчила Київський Лінгвістичний Університет.
lorem
 3. Вітман Юлія – викладач «Основ ораторської майстерності». Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, факультет тележурналістики.
lorem
 4.  Попадюк Сергій Станіславович – викладач іспанської мови Національного авіаційного університету (НАУ).
lorem
 5. Перепьолкін Євгеній Олександрович – вчитель історії України, всесвітньої історії та правознавства; вчитель вищої кваліфікаційної категорії.
lorem
 6. Священик Іоанн і матушка Анна Ружицькі – викладачі курсу "Основи сім'ї", фахівці з питань сім'ї та відповідального батьківства Відділу УПЦ у справах сім'ї.
lorem
 7. Священик Сергій Шульгач – викладач англійської мови; навчався в освітніх закладах Швейцарії і Німеччини.
lorem
 8. Священик Віталій Горзов – викладач курсу "Основи сім'ї" та італійської мови. Навчався в освітніх закладах Італії і Швейцарії.

Місце занять: просп. Леся Курбаса, 7а. 

Час занять: в період між 17:00 і 21:00. Остаточний графік буде сформований після набору груп. Початок занять – з 13 вересня.   

Заняття мовами – двічі на тиждень, тобто 8 занять в місяць. Вивчення мов та інших предметів (окрім курсу Основ сім’ї) є платним – 700 грн в місяць за кожен предмет. Курс «Основи сім’ї» – безкоштовний, і його можна відвідувати без обов’язкового відвідування інших предметів.

Допомога дітям в навчанні з різних предметів – за окремою домовленістю і окремим графіком.

Якщо Ви зацікавилися, просимо реєструватися в нас на сайті в Реєстраційній форміhttps://forms.gle/PBB2XJcpvzpSwWZj7 та обирати предмети і курси, що Вас цікавлять.

За додатковими питаннями можна писати на: o.mykolay@gmail.com, а також дзвонити за телефоном: +38 063 537 13 36.    

Ми відкриваємо цікавий світ

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.