Завершився перший семестр навчання в Освітній спільноті нашої парафії

20 грудня 2020 року відбулася Вчена рада викладачів Освітньої спільноти, присвячена закінченню першого навчального півріччя в рамках започаткованої на нашій парафії Школи іноземних мов та інших корисних предметів та дисциплін. З початку навчального року студенти вивчають іноземні мови: англійську, німецьку, іспанську, італійську та Основи ораторської майстерності, а також покращують свої знання з математики й української мови. Викладачами є священики та прихожани нашої парафії.

Загалом цей новий для нашої парафії освітній проект є логічним продовженням багатовікової церковної традиції навчання та просвітництва. Завдяки талановитим викладачам та допитливим учням він уже заслужив позитивні відгуки студентів, і їхніх батьків, які відзначили значне зростання успішності в навчанні дітей з окремих предметів. Також батьки висловили побажання й далі розвивати Освітню спільноту.

Ми продовжимо разом відкривати цікавий світ знань у наступному півріччі. Бажаємо всім учням справжньої спраги до нових знань та натхнення в навчанні!

Двері нашої Школи відкриті для всіх кого, зацікавив наш проект. Якщо Ви бажаєте навчатись разом із нами, заповніть реєстраційну форму на сайті нашої парафії, і ми зв’яжемось з Вами або зателефонуйте за номером +38(063)537-13-36.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.