СВЯТО ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ В НАШІЙ ОСВІТНІЙ СПІЛЬНОТІ

15 січня 2021 року студенти нашої Освітньої спільноти відсвяткували Всесвітній день православної молоді.
Зустріч розпочалася виступом протоієрея Миколая Данилевича. Отець Миколай  привітав усіх присутніх зі святом Стрітення Господнього, Днем православної молоді, а також розповів про важливість особистісного розвитку і вдосконалення своїх духовних та інтелектуальних навичок. 
У другій частині заходу запрошена гостя - Анна Євсюкова-Мурза провела діалог-практикум на тему: «Один світ різними очима». Діалог видався напрочуд цікавим та інформативним, адже Анна є мамою шести дітей, досвідченим психологом, педагогом, ігропрактиком, засновником альтернативної сад-школи «I am».
Головним меседжем практикуму стало те, що ми можемо приймати і розуміти дуже важливу річ: люди, які знаходяться поряд з нами вдома, на роботі, на вулиці бачать цей світ інакше крізь призму свого життєвого досвіду, принципів та цінностей. Це стосується і подружніх стосунків, і робочих відносин, і багатьох інших моментів суспільної комунікації. Розуміння цієї інаковості в єдності дає ключ до розуміння обставин і вирішення багатьох складних ситуацій. Після завершення діалогу кожен учасник говорив про те, що переглянув свій погдяд на багато речей.
Під час святкової зустрічі царювала приємна і дружня атмосфера. Всі учасники спільноти мали чудову можливість неформального спілкування, з педагогами та між собою, поділитися успіхами та враженнями від навчання, краще познайомитися між собою та приємно провести час.   
Всесвітній день православної молоді відзначається 15 лютого з 1953 року. Утвердженню свята передувало проведення першої генеральної асамблеї Всесвітнього православного молодіжного руху «Синдесмос».

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.